AP Progres - RKS Sarmata 5:1 (3:0)

Niestety kolejny nasz mecz zakończył się przegraną. Tym razem wszystko wydarzyło się w ciągu pierwszych 30 minut. Straciliśmy trzy bramki. Dwie po stałych fragmentach, jedną po indywidualnym błędzie naszego zawodnika. Od stanu 0:3 grało nam się ciężko.
W szatni powiedzieliśmy sobie, że ten mecz można jeszcze odkręcić. I wyszliśmy po przerwie pozytywnie zmotywowani. W pierwszych minutach drugiej połowy zaatakowaliśmy, stworzyliśmy sobie sytuację w polu karnym przeciwnika. I kto wie jak ten mecz by się potoczył, gdyby udało nam się wtedy strzelić. Niestety nie udało się. Progres po kilku nerwowych dla siebie minutach opanował grę a z nas też zszedł początkowy entuzjazm i niestety nie udało nam się odwrócić wyniku.
 
gol: Sobolewski 
Skład: Zdunek – Ceglarek, Dąbrowski, Chmielewski, Maliński – Karpunin, Szafranek (Siemaszko 45′), Rusak (Trzaskoma 70′), Tarczyński, Pol (Kordel 55′) – Sobolewski
kartki: żółta Chmielewski
 
Szansę powrotu na zwycięskie tory będziemy mieli już w najbliższą środę, kiedy to na boisku Hutnika podejmiemy zespół rezerw Błonianki Błonie.
Początek zawodów godzina 20.
Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.