RKS Sarmata - GLKS Nadarzyn 3:3

Wczoraj, 1 sierpnia 2020 r. nasz Sarmata rozpoczął rozgrywki ligowe w lidze okręgowej. Pierwszym przeciwnikiem był zespół z Nadarzyna. Nie był to pojedynek zachwycający pod względem sportowym, lecz należy pamiętać, że nasza druzyna grała bez kilku kluczowych piłkarzy.
Po raz kolejny Sarmaci pokazali, że są drużyną walczącą z sercem do końca i dzięki temu nasza Klatka Arena pozostaję niezdobyta dla przeciwników już od dwóch lat.
Sarmaci nie przegrali ani jednego meczu na Okopowej od czasu naszej reaktywacji, tj. od sierpnia 2018 roku !!!!
Po błedach obrony Nadarzyn prowadził dwoma bramkami. Nadzieję przywócił niezastąpiony Kosu, który pięknym strzałem z linii pola karnego, dał nadzieję. Gdy w 80 minucie przeciwnicy strzelili na 3-1, wydawało się, że Klatka została odczarowana… Jednak nasz nowy nabytek Keita Sory Ibrahim ( Ibra), zdecydował się na solowy rajd i pięknym płaskim strzałem pokonał bramkarza Nadarzyna. Trener Osiński wykazał się trenerskim nosem, gdy na ostatnie minuty wprowadził na boisko Krzysia Sobolewskiego i ten, wykorzystując bład bramkarza, w doliczonym czasie uratował punkt dla Sarmatów.
Klatka Arena pozostaję niezdobyta dla rywali !!!
Oby tak dalej !!!!